17 червня 2021 року Козятинським Центром професійного розвитку педагогічних працівників спільно зі спікерками проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» від Американських рад з міжнародної освіти в Україні Катериною Костогриз та Анастасією Сидорук був проведений онлайн-семінар «Формування академічної доброчесності в закладах освіти» для керівників закладів загальної середньої освіти та їх заступників.

👉Директор Центру Олександра Лубчинська зазначила, що дотримання академічної доброчесності всіма учасниками освітнього процесу є однією з вимог, що оцінюється під час інституційного аудиту. Тому проведення вже сьогодні широкої роз’яснювальної роботи з цього питання серед учнів, учителів та батьків – запорука гарного результату в майбутньому.

👉Напрацюваннями того, як саме сформувати культуру академічної доброчесності в закладі освіти, поділилась фахівчиня проєкту Катерина Костогриз. Її колега Анастасія Сидорук продемонструвала цікаві кейси для вчителів, розробки уроків та інформаційні матеріали з академічної доброчесності.

Дякуємо фахівцям проєкту за надання корисної інформації.Корисний ресурс: https://academiq.org.ua/ .#Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ #AcademIQinitiative Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ